مرگ بر اسراییل

همین حالا که این خطوط را می نویسم تصاویر کودکان زخمی و در خون غلتیده ی غزه پیش رویم است . بازهم رژیم کودک کش اسرائیل روی شمر و خولی و حرمله را سفید کرده است . راستی در عدالت خدا می مانم گاهی ؛ چگونه این همه را کیفر می رساند …؟چهار سال پیش هم درست در همین روزها بود که رژیم غاصب صهیونیستی جنگ بیست و دو روزه ی غزه را راه انداخت ؛ باز هم عاشورا و باز هم کربلایی دیگر ؛این بار اما آن طرف فرات . راستی نمی توانم آرام باشم و بازهم خونسرد روضه برایتان تعریف کنم ؛ و اصلا مگر می شود « خونسرد » نشست و از حسین نوشت ؟! بی تفاوت گریست و سینه زد ؛ و بر حرمله ای نفرین کرد که تنها یک شش ماهه را چید …؟

عکسی که برگزیده ام را فارین پالسی منتشر کرده ؛ نگاه کنید :این فقط یکی از آن شیر خوارگانی ست که سگِ قلاده به گردن امریکا دریده است . همه تان سخنرانی معروف استاد شهید مطهری را شنیده اید و نیازی به بازگو کردن نیست ، راستی آیا شمر امروز را می شناسیم ؟ چه فرقی می کند هیأت ها و مجالس عزای ما با دیگر مدعیان حسین ؟! امثال حجتیه و … ؟ و من حتی شنیده ام در هند کافران هم برای عزای اباعبدلله مجلس می گیرند ؛ و شعارشان این است : حسین را ما نکشتم ؛ شما مسلمانان کشتید ! و راستی بیم ناکم از اینکه این  « بی تفاوتی » روزی گریبان گیرمان شود ؛ دور نیست : روز بیعت نزدیک است …!

به نظر نیم رسد اسرائیل خیال شروع کردن جنگی تازه را در سر داشته باشد ؛ اغلب تحلیل گران غربی این اقدام را بی ارتباط با انتخابات پارلمانی آینده ی رژیم صهیونیستی نمی دانند ، هم چون نبرد 2008 _ که آن هم در آستانه ی انتخابات پارلمانی بود _ . بهرترتیب روزگار با چهار سال گذشته بسیار تفاوت کرده است ؛ در اخبار آمده بود که حماس اولین موشک را به سمت تل آویو _ پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 که صدام شلیک کرد _ شلیک کرده است . و از همین حالا هم جنب و جوش سران عربی – غربی برای برقراری آتش بس آغاز شده است . امری که روشن است خوشایند ما نیست ؛ ما از جنگ باکی نداریم و منتظر فرصتیم تا انتقام این همه جنایت را از شمر زمانه باز گیریم .

بنا ندارم و نداشتم « تحلیل » بنویسم ؛ بگذریم.

این سطور را حالا و دقایقی پیش از امتحانم تایپ می کنم ؛ حالا دکمه های کیبورد را «گره » های سازه می بینم که باید برایشان معادلات کراسی (crossy ) را بنویسم تا شرط سیگما ممان برابر صفر (   M=0) را ارضا کنم . تو را به خدا کسی به این « هاردی کراسی » بفهماند که شرط کافی برای حفظ تعادل سازه و برای این که سازه فرو نریزد ارضای معادلات تعادل نیست ؛ « کراسی » نمی فهمد و نمی تواند بفهمد « و بکم یمسک السماء ان تقع علی الارض » یعنی چه ؟ و به خاطر خواهی شماست اگر آسمان بر سرمان هوار نمی شود …( جامعه کبیره )

از پاسخ من معلمان آشفتند

و ز حنجرشان هرچه برآمد گفتند

اما به خدا هنوز هم معتقدم :

از جاذبه ی حسین سیب ها می افتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *