بی بی سی فارسی

تلویزیون هم جنس بازها … !

اینفوگرافی نیم بندی که برای یکی از نشریات کار کردم؛شاید کمتر هم چه مطلبی را با سرچ کردن در وب بتوان پیدا کرد :

بی بی سی فارسیبخش فارسی تلویزیون دولتی انگلیس در دی ماه 1387 و در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی شد . این شبکه از همان ابتدای فعالیت خود به عنوان تریبون رسمی اپوزیسیون انقلاب اسلامی ، با بودجه ی سالانه ی 25 میلیون دلاری از وزارت خارجه انگلستان اداره می شود . تخریب واهانت به مقدسات مسلمانان و زیر سؤال بردن تفکرات شیعه یکی از راهبردهای اساسی این شبکه برای تأثیر گذاری بر افکار عمومی و در نهایت ضربه زدن به انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است . در این سالها بی بی سی فارسی عملاً به رسانه و در حقیقت پناهگاه هتاکان و مغضوبین ملت تبدیل شده است. تروریست ها ، سلطنت طلب ها ، هم جنس بازها، متجاوزین به عنف و … !بعضی هاشان را باهم مرور می کنیم :

مصاحبه با عبدالمالک ریگی:
عبدالمالک ریگی تروریست و شرور شرق کشور در این مصاحبه که در مهرماه سال 88 با این شبکه انجام داد مدعی شد کسانی را به قتل رسانده است که سر سپردگان رژیم بوده اند !!

مصاحبه با اکبر گنجی :
این مصاحبه که در دی ماه 88 انجام شد؛ اکبر گنجی طی سخنانی کفرآلود وجود امام زمان )عج( را منکر و آن را برگرفته از تفکرات مسیحیت خواند. وی هم چنین در ادامه ی لجن پراکنی های خود عصمت ائمه ی طاهرین ) علیهم السلام ( را زیر سوال برد. گفتنی است اکبر گنجی یکی از اعضای اتاق فکر به اصطلاح جنبش سبز بود !

مصاحبه با عطا مهاجرانی
عطاالله مهاجرانی وزیر ارشاد لندن نشین سید محمد خاتمی که به دلیل سیاس تهای ضددینی خود در دوران وزارتش و همچنین برخی مسائل حاشیه ای از جمله اختیار چند همسر از میان کارمندانش مجبور به فرار از کشور شد این روزها پای ثابت این شبکه شده است !

مصاحبه با شاهین نجفی :

در تازه ترین اقدام نیز تلویزیون دولتی انگلستان با مصاحبه با این هتاک ، توهین تازه ای به این مردم و مقدسات شیعه انجام داد.
گفتنی ست حکم ارتداد او صادر شده است .

8 پاسخ به “تلویزیون هم جنس بازها … !”

 1. اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد / من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم ! سلام عزیز. بسیار عالی بود. موفق باشی. این شاهین نبوده کفتار بوده است. نجفی هم نیست هامبورگی است. به نظرم حتی در مقام نقد هم نباید در مورد این اراذل تحلیل نوشت. گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم.

 2. سابقه اسنعماری انگلیس بیش از اینه برادر
  قابل توجه اینکه اکبر پونز همون موقع های جنگ هم آدم درستی نبوده و یه بار هم با حاج همت درگیر می شه فکر کنم بعد از عملیات رمضان بوده. سابقه یک روز جبهه هم رو نداره اون موقع هم فیلم بازی می کرده مثل “پیر ماسون موسوی” و…. kljhbiguygi;oihkj

 3. سلام همسنگر

  خسته نباشید

  خواننده همیشگی مطالب تون هستم گرچه تابه حال نظری ارسال نکردم fff

  خوشحال میشم به بنده هم سری بزنید fff

  لینک شدید
  موفق باشید
  یاحق

 4. سلام ممنون که نظر دادی.اون پست نصیحت رو برای شما بسیجی نماها گذاشتم تا یاد بگیرید چطور نصیحت و امر به معروف و نهی از منکر کنید!!! 😀 :CRY: :OPP: 😆 :mrgreen: >,,m,? oiu089yu89yt78 oiu089yu89yt78 oiu089yu89yt78 oiu089yu89yt78 oiu089yu89yt78 oiu089yu89yt78 kjguyfuy asdiop

 5. بزرگان حکوت فاسد هم میدانستند چه کار بکنند وانگشت روی چه چیزی بگذارند وچه چیزی را ترویج کنند. این بلیه ٬ مخصوص مدینه هم نبود . جاهای دیگر هم به همین گونه فسادها مبتلا شدند.تمسک به دین وتقوا ومعنویت واهمیت پرهیزکاری و پاکدامنی ٬ اینجا معلوم می شود .

  اینکه ما مکرر در مکرر به بهترین جوانهای این روزگار که شما باشید ٬ این همه سفارش وتاکید می کنیم٬ که مواظب سیل گنداب فساد باشید ٬ به همین خاطر است ….

  سید علی خامنه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *