تاثیر تحریم ها علیه ایران_هرچه فشار دهید بزرگتر می شوم!

تحریم نفتی ایران یا لوچی برادر اوباما ؟!

تاثیر تحریم ها علیه ایران_هرچه فشار دهید بزرگتر می شوم!

نفت ایران را تحریم کردند برای شش ماه بعد ! برنامه ریزی بلند مدت یعنی این ؛ برای شش ماه آینده شان هم برنامه ریزی دارند،و تازه کلی در بوق و کرنا هم می کنند؛ اصلا چرا نکنند؟! این ها که هم بوق دارند  هم بوق چی ! حقاً راست گفتند که نظم را باید از این غربی ها آموخت، و قشقرق به پا کردن را ! تخصص خاصی دارند این ها در شلوغ بازی و سر صدا کردن ؛ ما هم که می دانید : کلاً ملت آرامی هستیم ، یا به قول داش اصغر : peace loving !راستی هیمنه ی امریکا گرفته مان ، بد جور کم آوردیم ؛ برادر اوباما هم در سخنرانی تازه شان در کنگره افاضه کرده بودند که با یک گوشه چشم جهان را علیه ما متحد کردند!پس رسماً : فاتحه…!

از این قصه ها که بگذرم گلستان می خواندم ؛ باب هشتمش را ، دیدم مرحوم سعدی عجب تک بیت _ یا بهتر بگویم : شاه بیت _ زیبایی سروده است :

خویشتن را بزرگ پنداری ؛راست گفتند یک دو بیند لوچ !

نقل حکایت دوستان است که گمان می کنند خدای خدایان اند ! و کافی ست لب تر کنند «کن» تا « فیکون » شود ،راست گفت مرحوم شیخ اجل ؛ «لوچ » هستند ! و نمی بینند که دوران استالین _ خدای خدایان _ به سر رسیده است ؛ پیشنهاد می کنم تا اطلاع ثانوی و تا درمان کامل « آینه » ها را از جلو چشمان برادر اوباما جمع کنند؛ تا بیماری شان دوباره عود نکند !

سعدی گفت :« لوچ » و عرب می گوید «کبر»؛ هرچه هست بیماری خطرناکی ست و می رود تا برادر اوباما و دوستان را بر زمین گرم بکوبد ! هرچند من بازهم قند پارسی را ترجیح می دهم !

اما از حکایت دوستان خارجه نشین که بگذرم به برخی برادران داخله نشین ! می رسم که این روزها بدجوری از آب گل آلود ماهی می گیرند ، راستی دکتر احمد !خسته نشدی بس که تیتر یک بی بی سی بودی ؟! هر چیزی حدی دارد ، گاهی تنوع و تفنن در زندگی لازم است . نذر کرده اند رکورد تیتر یک شدن را در گینس ثبت کنند ! آخ … «دکتر احمد» ! می دانی این روزها اگر «حاج احمد » بود چه کار ت می کرد ؟! مواظب باشید به همان عیب و علت برادر اوباما دچار نشوید… چند هزار رای جمع کرده ای گمان می کنی چه خبر است ؟!!

و این همه یک تتمه دارد : هم چنان هم که آقا فرمود ما در شرایط بدر و خیبریم ، یعنی در دوران فتح و ظفر ، از این روست که گمان می کنم تهدید را با تهدید باید جواب داد و حمله را با حمله !

پ.ن : این را هم بخوانید: رضای خدا یا رضای بی بی سی ؟!!

12 پاسخ به “تحریم نفتی ایران یا لوچی برادر اوباما ؟!”

 1. عرض سلام وادب
  مطالب پرمحتوا و خوبی روی سایت قرار داده اید .
  تا نرفتم راستی شما به سایت دوئل هم سر می زنید چون چند تا از طرح های دوئل رو تو سایتتون دیدم می گم.
  با مطالب جديد به روزم . حق شما را جلوه دهد .

  maemaien.mihanblob.com
  maemaien.blogfa.com

 2. سلام
  اوباما لوچی رو به حد اعلای خودش رسونده!بنده خدا!یکی رو ده تا میبینه نه دوتا..
  اگه سعدی بود خوب واسش می سرود!!
  این جناب دکتر هم که!!!بگذریم..
  مدتیست سر میزنم به سایتتان..
  شدیدا قلمتان را دوست دارم!!
  سری بزنید به ما..
  یامهدی

 3. آخه بگو احمدی نژاد هیتلر/خامنه ای ….
  شما می خواهید چطور این تحریمها را دور بزنی.
  آخه چطور میشه نفت ایران را استفاده کرد.

 4. امروز به حمدالله خدای متعال قداست و معنویت این انقلاب را حفظ کرده است . جوانها پاک وطاهرند٬امابدانید زیو وعیش وشیرینی دنیا ٬ چیز خطرناکی است ودلهای سخت و انسانهای قوی را می لرزاند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *