الیس لله بکاف عبده …

امروز که تقریبا یک سالی از عمر این تارنما ( همان وبسایت ) می گذرد ، تصمیم گرفتم محض تنوع هم که شده به اصطلاح دستی به سر و صورتش بکشم، قالب جدید را می بیند ، هرچند زیاد کار دارد تا با سلیقه ام سازگار شود ، اما همین را داشته باشید فعلا علی الحساب تا بعد.

دیگر این که هم چنان و بعد از این یک سال معتقدم باز هم که « الیس لله بکاف عبده »  ، خدا برای بنده اش کافی ست ،راستی چه رمز پر معنایی، دریغ و دو صد دریغ که از آن غافلیم …  این چنین است که آن بالای وبلاگم هم نوشته ام ، و البته سخت بر این باورم که از شر «اعدا عدو » که در درون من است باید به همان پناه برد که مرا کفایت می کند ، پس این سو دیگر هنوز حک شده است :« اعوذ بالله من نفسی » .

خالی از ماجرا نبود نوشته هایم ، نیز بی ثمر: در این یک سال در چند جشنواره ی وبلاگ نویسی برگزیده شدم و خوب باید گفت : جایزه اش می ارزید ! هم چنان این که خرسندم از این که اینجا و در خط مقدم هجوم دشمنان این نظام توانستم خرده سنگری عَلَم کنم ، این البته بضاعت مضجات من است و امیدمندم که مقبول خاطر عاطر آن عزیز بیافتند.

از تمام دوستان و همراهانم و البته دشمنانم سپاسگذارم و از حق متعال سربلندی این نظام و انقلاب را مسئلت می کنم.

والعاقبه للمتقین!

4 پاسخ به “الیس لله بکاف عبده …”

 1. بسم الله الرحمن الرحیم

  محمد جان سلام
  قالب جدیدتون مبارک.
  یک ساله شودنتونم مبارک
  دیگه چی موند تبریک بگم
  آهان یادم آمد سرمای دی بود…..
  بابا چی دارم می گم این اخوان بود
  خودم خواستم بگم که پهباد جدیدتون مبارک
  با با بیخیال نریم تو گوووووووووووووووووووننننننننننننننییییییییییییییییییییی تا زه جای مشت و لگدای خدمت خوب شده ;l aqa zzzzzz: k; q5 :WW:W :HJJ:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *