چهارچرخ شهوت

1_ قراتلو:کوره دهاتی آن طرف گُل تپه ، سرزمینی فراموش شده که حتی «همراه اول» هم بی خیال آن چند مشتری احتمالی اش در آن جا شده بود.باور می کنید آن جا موبایل آنتن نمی داد؟! و مردم اما محتاج نان شب شان و منتظر رسیدن سرِ برج ، تا با چه ضاجراتی خود را از جاده ی خاکی پر از چاه و چاله ای به شهر برسانند و بعد سر صف عابر بانک کشاورزی بایستند تا یارانه هایشان را برداشت کنند. و راضی به همین بخور و نمیر.

2_ می گفتند رئیس فدراسیون و رئیس حراستش شب تا صبح را در لابی هتل می گذراندند تا مبادا بچه ها شب هوای «هواخوری»! بکنند… هر روز خبری تازه تر از هنر نمایی های بازیکنان در مهمانی های شبانه شان  می رسید… و حتی این آخرها لوکا هم گفته بود دیگر که بازیکنانش شب قبل از بازی با الاهلی «نوشیدنی های غیر مجاز » کوفت کرده اند! و این ماجرای آخری ! بامزه اما واکنش آقای رئیس بود که خیلی خونسرد گفته بود: از کاه کوه نسازید ؛ به همین سادگی!

 3 _ چهار چرخ شهرت ! بالاخره همه چی شان به همه چی شان می آید! و قتی چند صد میلیون در سال درآمد داری ، ماشین چند صد میلیونی هم سوار می شوی.و هر غلط دیگری که خواستی می کُنی! نمی دانم و نمی خواهم بدانم رقم دقیق پولی که در این فوتبال خرج خوش گذرانی های یک مشت اراذل و اوباش به اصطلاح « فوتبالیست » می شود.نمی خواهم بدانم از آن جهت که نمی توانم صفرهایش را بشمرم! و خدا می داند چه کسی پاسخ گوی چند میلیارد بیت المال بی زبانی ست که خرج شد. بفرمایید تا کی سرمان را زیر برف کنیم و به خرس خوابی مان ادامه دهیم تا هم چنان شما بخورید و الواطی کنید تا بلکم روزگاری به جام جهانی بروید!

4 _ حیاط مدرسه شان دیوار نداشت.گرگ حمله کرده بود و یکی از بچه ها را دریده بود.طفلکی خدا رحم کرده بود که زود به دادش رسیده بودند مگر نه معلوم نبود … باید بودی و می دیدی برق چشم هایش را وقتی می دید برای حیاطشان دیوار کشیده اند و دیگر با خیال راحت می تواند با دوستانش «گرگم به هوا» بازی کند ! نپرسیدم  او فوتبالیست ها را می شناخت؟!

15 پاسخ به “چهارچرخ شهوت”

 1. واقعا من قبلانا از این فوتبالیستها وهنرمندان یله ورهای احمق حرصی میخوردم که نگو!اما وقتی زاویه دیدم را کمی عقبتر بردم دیدم که وضع مملکت و زیر پوست ظاهری که مامیبینیم فاجعه آمیزتر است از فلان عملکرد یک شخص بازیگر یاکارگردان در یکی دوجا!!عصبانی باش چون حق داری!و بر این عصبانیتت عمق ببخش!
  حال کردی توصیه رو!

 2. سلام
  فدائیان رهبری با عنوان جدید گراچی اعلام موجودیت میکند .
  دیدی اخوی چه با کلاس شد !!!
  گفتم در خبر ها نیومده بود بگم شما هم با خبر باشید
  انصافا اگه نظری دارید بفرمائید که منتظرتون هستم
  یه علی

 3. بسم الله الرحمن الرحيم

  آ قا ممممممممممممممموووووووووووووووووووووااااااااااااافففففففففففففففففففففففققققققققققققققممممممممم
  موافقم بد جور.

  با جمله “یک مشت اراذل و اوباش به اصطلاح « فوتبالیست » می شود” و “خدا می داند چه کسی پاسخ گوی چند میلیارد بیت المال بی زبانی ست که خرج شد. بفرمایید تا کی سرمان را زیر برف کنیم و به خرس خوابی مان ادامه دهیم تا هم چنان شما بخورید و الواطی کنید تا بلکم روزگاری به جام جهانی بروید!”خيلي حال كردم. aqa
  يادمون باش

  به قول ما كاشوني آ : زنگمون زن (با لهجه بخون به فتح و مد “ز” سكون “ن” و كسر ومد “گ” zzzzzz: ) ad:: 😉 :sdh:

 4. سلام
  خیلی عالی بود
  ببخشید آیا خود شما اصالتا برای قراتلو هستید یا این مطلب را از جایی یا از کسی گرفتید؟

 5. سلام محمد جون
  دلمون واست تنگولیده
  زین پس میام اینجا
  پستاتو تا اینجا خوندم
  انگار خودم نشستم نوشتم
  البته زیباتر از خودم

 6. سلام
  نه با توهین ولی با اینکه پول بیت المال در فوتبال فقط دارد حیف و میل می شود، بسیار موافقم
  انشاء الله یک روزی افرادی بر منصب وزارت ورزش و جوانان بنشینند که نگاهشان به ورزش اسلامی شود و نه اروپایی!
  یاعلی
  gdjh

 7. قراتلو عشق است جایی دیدنی تکه ای از بهشت. قبل از صحبت راجع به یک منطقه به کسانی که آنجا دنیا آمده اند و بزرگ شده اند فکر کن. با ادب و احترام راجع به این مکان صحبت کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *