بدون تصویر

رضای خدا یا بی بی سی؟!

این روزها برای ما یاد آور روزهای  فتنه ی 88 است.روزهایی که همین حضرات امروز عمّار و روشن گر _ که متن زیر اندر حکایت یکی شان تنظیم شده است _ نمی دانم کجا بودند!نی نوای وبلاگ را هم به همین مناسبت تغییر داده ام…

خدا را شکر!نوری درخشید و ما سرگشتگان را از گمراهی و بی خبری نجات داد. . .باز هم دکتر احمد توکلی،رییس مرکز پژوهش های مجلس.اصلا این وظیفه ی خطیر این نهاد اثر گزار قانونی ست تا با بررسی های شبانه روزی و دود چراغ خوردن و یخ حوض شکستن های بسیار دریابد:قانون شکن ترین دولت بعد از انقلاب دولت احمدی نژاد است(بیینید)چون همیشه گل کاشتی دکتر!حتی تلویزیون دولتی استعمار پیر_بی بی سی_ هم با آن شعور جلبکی خود فهمید و حضرت عالی را بازهم در صدر اخبار خود نشاند! اصلاً می دانی: کف زدن بی بی سی برای آدم خیلی هم مزه می دهد،دکتر !بگو ،بگو که تا بین المللی شدن چند گامی بیشتر نمانده است؛کافی ست چند تا مصاحبه ی «بترکون» دیگر _مثل همیشه_ انجام دهی؛و دوباره تیتر یک بی بی سی شوی؛به همین سادگی!

دکتر! راستی این همه «آمار» که از جناب دست راست دارید رو از بچه های وزارت گرفتی ؟جواب روشن است:نه! بچه های وزارت باید در محضر «آمار گیرتان» _بخوانید جاسوس!_دو زانوی ادب و تلمّذ زمین زنند! به هر ترتیب ممنون که با افشای این «آمار» ها هم خوراک خبری بچه های بی بی سی رو جور کردی و باز هم به ما اثبات کردی تهمت نزدن یعنی چه! تازه نشان دادی در این مملکت حفظ اسرار حکومتی یعنی کشک! نمی دانم چرا بعضی سنگ دلان کور دل ای روشن گری های «بی بی سی »پسند حضرت عالی را به حساب عقده ها و کینه توزی های جناب عالی می گذارند،حقاً بدا به حالشان…

تا یادم نرفته بپرسم:دکتر!منظورت از «الف قامت » کدام یار است که آن بالای سایت ت نوشته ای؟ بر و بچه های وزارت یا بی بی سی؟!

پی نوشت:تیتر شدن آقای اصولگر!در رسانه ی مردمی !ببینید.

3 پاسخ به “رضای خدا یا بی بی سی؟!”

  1. مثال حاج احمد مثال بعضی ها است که نمی تونن از راه عادی معروف بشن، در نتیجه می زنن جاده خاکی(یا همون کانال هندی خودمون ghj ).یه سری بچه ها هستن که می بینن کسی بهشون محل نمی ذاره خودشونو به در و دیوار میزنند که یه کی بهشون نیگا کنه، اینا مثال احمد توکلی و یه یارویی(… ;l احمدی نژاد)عمل می کنن یا شایدم اینا مثل بچه ها سیاست بازی می کنن(مطمئن باشید دومیش درسته!!!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *