دلم از دست غمت دامن صحرا بگرفت. . .

با هر «چه»دلم “قرار” گیرد بی تو ،

آنش به من اندر بزن و آنم بستان…

 

در این سی سال تمام برنامه های دشمن برای سست کردن اعتقادات این مردم به شکست انجامیده است.و افتضاح بزرگ تازه پس از فتنه ی 88 پدیدار شد.فتنه ای برنامه ریزی شده که دشمنان اسلام و انقلاب هر چه از دلارهای کثیفشان خرج اپوزوسیون های دین گریز و سکولار و لیبرال  کرده بودند را یک جا به کارزار مقابله با اسلام و انقلاب فرستادند،هر چند :سخت شکست خوردند!می دانی:حیف بود آن همه پول مفتی که در حلقوم این بی مصرف های سرشکسته ریختند!اما ان چه دشمن  از این فتنه آموخت قدرت و نفوذ  اسلام در دل های این مردم بود.این شد که عقل هایشان را روی هم گذاشتند برای طرح ریزی راه کار های دیگری برای ایجاد آسیب وفتنه ی درونی .(آخر مدت هاست خود شان به نا کارآمدی و به درد نخور بودن ارتش ها وسلاح های سبک وسنگین شان پی بردند.می دانند اگر به کار شان می آمد امروز این چنین در باتلاق عراق و افغانستان دست و پا نمی زدند.)آن چه مسلم است و پر واضح این است که طراحی های دشمن این بار به نام اسلام و یا تعابیر دیگری از اسلام خواهد بود.تعابیری حتی غیر از اسلام امریکایی به معنای مصطلحش.خودشان هم می دانند حنای اسلامشان دیگر بی رنگ بی رنگ است!تعابیری گاه حتی سنتی . و عرفانی . ویا حتی با اتکا به بعض نظریات بعضی از چهره های صاحب نام و پر آوازه ی تاریخ اسلام.گمانم این مقوله نیازمند شناسایی جدی و از دوباره ایست،همان طور که روزگاری برای دفع فتنه ی سکولار ها به بررسی سکولاریسم پرداختیم ؛امروز به نظر می رسد حرکت پژوهشی و فکری جدیدی برای باز شناسی ریشه های فکری جریان انحرافی باید آغاز شود…

نوشتار تازه ی دکتر سراج در این باره خواندنی است،که می توانید در وبلاگ تقی عزیز؛سرباز زهرابخوانید.در این باره بیشتر ها خواهم نوشت ،اگر خدا بخواهد!

از این ها که بگذرم امشب لیله الرغایب است؛شب آرزوها. رجب هرچه بگذرد دل تنگ تر می شوم.این روزگار رحمت و بخشش پروردگار؛و روزهایی که در آن به زیارت خانه ی خدا و عمره سفارش شده است.خوشا به حال آنان که این روزها معتکف کعبه ی حضرت دوست اند…به قول ابوسعید:بازآ بازآ!هر آنچه هستی بازآ!

 

بیاییم آرزو کنیم برای امام مان خامنه ای.در روزگار پُر اسلام! اسلام مرفهین بی درد ،اسلام ابو سفیانی ،اسلام مردان خداجوی مهندس،اسلام «پیر پاتال بین» شیخنا استوانه نظام،اسلام مکتب ایرانی ،اسلام حسین نصر،اسلام دست راست و چپ…؛و در یک کلام :اسلام امریکایی! و هزار ان سال غربت شیعه…رجب ماه زیارت علی بن موسی هم هست؛شاه!سلامٌ علیک!

بیتی از سعدی خاطرم آمد:دلم از دست غمت دامن صحرا بگرفت،غمت از سر ننهم گر دلت از ما بگرفت…

3 پاسخ به “دلم از دست غمت دامن صحرا بگرفت. . .”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *