(نمی گذارند طنز ننویسم):پیام تسلیت !

سری به این لینک بزنید تا این نوشته را مُهمل نخوانید!

از شما چه پنهان؟این چند روز درگیر مراسم چهلم فوت یکی از بستگان  بودم. به تعبیر مرحوم بوعلی جهان پر از اشاره هاست ،دنبال شان  باش ! من هم در این  مراسم به دنبال کشف این اشاره ها بودم… سرتان را درد نیاورم با قصه ی زود گذر بودن دنیا و  این ها ؛که خود استادید.اما نکته ی فوق لطیفی که دریافتم  «اهمیت  مراسم ختم »و خاصّه «ارسال پیام تسلیت برای متوفا»بود.می دانی این معنا وقتی دارای اهمیت می شود که بدانیم اگر پیام تسلیت نفرستیم خانواده ی متوفی به حساب بی احترامی می گذارند و آن ها که نمی شناسند به حساب لال بودن ،پس از احوط بل از  اوجب واجبات است این «پیام تسلیت».در همین آنات بودم و مشغول کشف و شهود_که ثمرتش بالا از حضورتان گذشت _که خبر درگذشت ناگهانی مرحوم مغفور پدر حضرت «چیز» در  سن «دور از ماموت » بر غم م افزود.این بود که فی المجلس دست به کار شدم و خواستم عریضه ای ؛وجیزه ای ؛«چیزه ای» سر هم کنم تا مراتب غم خودم و امت حزب الله را به خاندان آن مرحوم بالاخص شخص مهندس _ادام الله توهّمه _ابلاغ کنم ،که دیدم شیخنا اکبر _استوانه ی نظام _ چون همیشه پنجه رنجه کرده اند و با دست خط مبارک خویش  جور ما غافلان را کشیده اند.

براوُو اکبر !تبارک الله!خدا بخواهد  هر چه سنّ آن مر حوم است بقای ریش شما! تمام این مرقومیّه رقم نخورد مگر عرض ارادتی به درگاه  «مرمَرین»حضرت تان! چه تصمیم داهیانه و به موقعی بود این پیام :هم از رادت تان به شخص مهندس خبر  افزود و هم دهان بد گویان داخلی _  که آن خاطر همایونی را متهم به لال بودن می کردند_ آسفالت کرد.

ازادلله پسته هاتان!

ارادت مند:الاحمق

13 پاسخ به “(نمی گذارند طنز ننویسم):پیام تسلیت !”

 1. از پوریم چه می دانید ؟ آیا استر را می شناسید ؟ مردخای را چطور ؟ از پایکوبی سالانه یهودیان در جشن ایرانی کشی پوریم چه اندازه اطلاع دارید ؟

  چرا ایرانیان 13 فروردین از خانه بیرون و به طبیعت پناه میاورند ؟

  آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟
  آیا تخت جمشید هیچگاه کامل نشده ؟ آیا کارگران در هنگام کار , کار را متوقف نمودند؟ و یا حادثه عظیمی برای آنها رخ داده و …..
  + فیلم و …

  لطفا به این مطلب لینک مستقیم دهید ( مطالب در حال تکمیل تر شدن و ویرایش هست )

 2. سلام مطلبتان بد نبود امام لازم ميدونم تذكر بدم آن اينكه جناب مير اسماعيل يكي از افراد با بصيرتي بود كه قبل از وقوع فتنه نزديكان را از حضور در صف فتنه گران بر حذر مي داشت. خدايش رحمت كناد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *