لتدخلنّ المسجدالحرام ان شاءاللّه آمنین…

تظاهرات در مهم ترین شهر شیعه نشین عربستان:قطیف

روی سنگ فرش های مسجدالنبی نشسته بودم ،منتظر اذان.برای ما بدون «تُربت »نماز خواندن سخت است این است که به جای سجده بر فرش ها سعی می کردیم روی سنگ فرشهای مرمرین مسجدالنبی بنشینیم.کنارم عربی نشسته بود مشغول خواندن کتابی،کنجکاو شدم ببینم چه می خواند ،گوشه چشمی انداختم ؛دیدم نوشته بود :«کیفیه توسل بالائمه ».فکر کردم ،ائمه؟! وهاّبی ها هم مگر ائمه دارند؟! نکند همان دعای توسل خودمان است؟! متوجه کنجکاوی هایم شده بود،دعایش که تمام شد برگشت و سرِ سخن را باز کرد:فهمیدم که شیعه است و چند باری هم ایران آمده،اهل« ظهران» بود…

قضیه بر می گردد به هفت – هشت سال پیش؛از همان مو قع نام ظهران و قطیف و شرق عربستان در خاطرم ماند:مناطق شیعه نشین عربستان.

این روزها می بینیم باز هم شیعیان!شهید مطهری می فرمود اسلام همیشه محتاج شیعیان است چون همیشه محتاج قیام است.و باز این شیعیان عربستان اند که پیشگام مبارزه با شیوخ شکم گنده ی وهابی شده اند.تا مکه را دوباره از لات و هبل ها پاک کنیم .فراموش نمی شود که امام مان فرمود:« انشاءاللّه ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریكا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد، و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود كفر و نفاق و آزادی كعبه از دست نااهلان و نامحرمان؛ به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.»

ما با این آل سعود «حساب دفتری »داریم!شاید بغضی که از این ها در دل داریم از صدام نداشتیم.و مامنتظزیم برای آن فرصت مناسب که امام وعده مان داده بود،تا  باز هم «فتح المبین»ی دیگر رقم زنیم.دور مباد این رویا … لقد صدق اللّه رسوله الرءیا بالحق ،لتد خلن المسجد الحرام ان شاءاللّه آمنین.( سوره فتح، آیه 27)

8 پاسخ به “لتدخلنّ المسجدالحرام ان شاءاللّه آمنین…”

 1. بسم الله الرحمن الرحیم
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  با سلام و احترام
  ممنون از اینکه کلبۀ فقیرانه مرا با قدوم مبارکتان تبرک نمودید . وبلاگ جالب و پرباری دارید.خداوند به شما جزای خیر بدهد.
  ………………
  ممنون از پیشنهادتان! سعی می کنم برطرف شود!
  موفق و پیروز باشید.
  [گل][گل][گل][گل][گل

 2. همیشه شیعه کشی بوده و هست
  همیشه سعی میکردن شیعه رو ساکت کنند
  ولی دردناکتر اینه که میخوان امام شیعه رو ساکت کنند

  نظر رفسنجانی در مورد فرزندانش یک دفاعیه کودکانه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *