چه می جویی دگر ورای روشنایی…؟!

سردار سرلشگر پاسدار احمد متوسلیان
ما باید پرچم اسلام را در انتهای افق بکوبانیم...

کنار اروند رود تابلو ی مُعظمی زدند به سمت آن وَر آب ،سمت فاو :«آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!» عجیب حال می داد این تابلو و این نوشته به من،خاصه در ایام راهیان نور که کناره ی اروند به اصطلاح« جای سوزن انداختن ندارد» از ازدحام زائرین .فکر می کردم چه احساسی می کنند  آمریکایی ها از این نمایش قدرت؟احساسشان که پیداست! چه غلطی می خواهند یا می توانند بکنند؟! این مردم دل بسته ی این شعار امام شان ند، «شعار» که می گویم نه به معنای مصطلحش،که از قِسم همان شریفه ی مبارکه ی «و من یعظم شعائر الله ذلک من تقوی القلوب».

خوشم می آید اینجا بنویسم که  امام می فرمودند  «راه قدس از کربلا می گذرد » و خوشترم می آید بنویسم از احمد متوسلیان که می فرمود«ما پرچم اسلام را در انتهای افق می کوبیم!».حاج احمد! نمی دانم کجایی؟ اما حاجی! وعده های امام مان نزدیک است .می آییم به  قصد زیارت تان ،میان این سیل مشتاقان ،که هر ساله می آیند و بی شمار ! هم چون همان خس بی سر و پایی که به سیل افتاده ست…!

از امریکایی ها می گفتم و از سو ختن شان!پیداست: پارس می کنند_که می کردند_وحشیانه پارس می کنند.می نویسند و می گویند هر چه بر دهان نجس خودشان و عُمّالشان می رسد. خوشترکم می آید باز هم از امام بگویم که می فرمود:امریکا انقدر نجس است که در دریای مُطهِر فروشان کنی دریا را هم نجس می کنند! این عین نجاست ها وق می زنند ؛که نه :وق وق می کنند!می دانی :«غریق یتشبث به کل حشیش»! دست و پا زدن های آخرشان است،اذنشان دهید! زمین دهان خواهد گشود و اینان و دنباله هاشان را به ورطه ی عدم خواهد برد،«ان الارض یرثها عبادی الصالحون»! و پاک خواهد شد زمین از این هر نجاستی ،و ماییم و احمد متوسلیان که بر مناره های جهان بر ولایت علی شهادت خواهیم داد!

فاو رامیگفتم :مرتضی قربانی  نقل می کرد از آن شب،شب والفجر8.وقتی که غواصان به خط شده بودند تا بتازند به اروند وحشی.با طناب غواصان را به هم بسته بودند تا جریان تند آب از هم جدایشان نکند.یکی از سر دسته های غواصان چند متر از جلو طناب اضافی گذاشته بود ،تا امام زمان خود سر دسته باشند و  آنان رادر تلاطم توفنده ی اروند  هدایت کنند…آخر «امام» است و پیشرو ،فرماندهی ار آن توست!

راهیان نور یم و نور که می دانی:الله نور السماوات و الارض!

_اینجا ارض مقدس است ،فخلع نعلیک یا موسی!

_ارنی!خود را نشانم بده  یا نور،یا منور النور…

_اینجا سرزمین نور است ؛روشنایی، چه می جویی دگر ورای روشنایی…؟!

9 پاسخ به “چه می جویی دگر ورای روشنایی…؟!”

 1. سلام
  خدا قوت
  باور کنید وقتی تابلو”آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”رو تو فاو دیدبه خوادم بالیدم که مستکبرین رو هم پشم حساب نمی کنیم.

 2. سلام
  آمریکا قطعا هیچ غلطی نمی تواند بکند و تا ما بچه بسیجی ها هستیم عمرا بتواند غلطی بکند !
  خیلی خوشحالم کردی که به کلبه ی حقیرانه ی این کمترین سر زدی !

  خیلی ممنون
  در پناه حق
  یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *