شب نامه ژنرال

محض تفنن و برای پُر کردن تگ«طنز» این مقاله از شب نامه ژنرال رامی گذارم،داستانش را که می دانید:درخشش از ستاره بیاموز…

یادداشت شب:

شب نامه وزین «ژنرال» در راستای اهداف روشنگرانه خود و نصب العین قرار دادن شعار فخیمه دانستن حق شماست به طرح برخی از سوالات در رابطه با پشت صحنه بسیج دانشجویی می پردازد:

آیا می دانید:محمد تقی اسدی در دوران دولت سازندگی چند اسکله ی نفتی به عنوان حق التبلیغ از هاشمی رفسنجانی دریافت کرده است؟

آیا می دانید:در دوران دولت اصلاحات محمد تقی اسدی بنیان گذار حلقه کیان بوده است؟

آیا می دانید :در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نهم محمد تقی اسدی _هم چون همیشه _طرفدار سرسخت  هاشمی رفسنجانی بوده و حتی در سفر تبلیغاتی هاشمی به اراک شخصا به پارک معلوم الحال (!)ارم رفته و آن جا هم «فال» هم «تماشا» کرده است؟!

آیا میدانید:در دوران دولت احمدی نژاد وی به عنوان یکی از مهره های هاشمی رفسنجانی توسط دست راست رئیس  جمهور به ریاست بسیج دانشجویی منصوب شده است؟

آیا می دانید:از ابتدای سال تا کنون چند میلیارد پول بی زبان بیت المال و پول نفت _که قراربود سر سفره مان بیاید_خرج خوش گزرانی های ایشان شده است؟

به راستی آقای اسدی ! ارتباط شما با دست راست وچپ رییس جمهور چیست؟این واقعیت دارد برای بر گزاری نمایشگاه عکس «سبو» از دفتر ریاست جمهور 2000 میلیارد وام گرفته و حتی نام خود را به هدیه تهرانی تغییر داده اید؟!

2 پاسخ به “شب نامه ژنرال”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *